gep[1]gep[1]

Informatyka praktyczna
w strukturze przedsiębiorstwa, urzędu, instytucji

informatyka stosowana - tłoinformatyka stosowana - tło

Praktyczne umiejętności
sieci, WWW, pakiety biurowe, ERP

Szkolenia komputerowe – IT-Akademia

it-akademia - nagłówek 1600

Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom szkoleniowym w zakresie technologii w informatyce stosowanej.

Zobacz nasze szkolenia:

Pakiety i szkolenia grupowe w rabatach!
e-Handel/e-Promocja - marketing internetowy
Kursy profesjonalnej obsługa biura/Office/Internet
Sprzedaż / Magazynownie / Obsługa kas fiskalnych

Zapraszamy do współpracy!

zadzwon i zapytaj

Proponowane szkolenia organizowane są w nowoczesnych laboratoriach komputerowych, w małych, kameralnych maksymalnie 6-8 osobowych grupach kursantów.

Atuty: – najnowsze wersje oprogramowania: Adobe, Corel, Microsoft, AutoDESK, Symfonia SAGE, Insert, SUBIEKT, MS-OFFICE – 3 w pełni wyposażone laboratoria komputerowe – 3 komputerowe pracownie mobilne – dojazd do klienta – kadra profesjonalistów – szkolenia budowane w wariancie 2-3 dniowym, prowadzone w dogodnych, możliwych do ustalenia terminach. – programy szkoleń dostosowane do wykonywanych faktycznie zadań zawodowych – optymalne czasy szkolenia (24-72 godzin praktycznej nauki) – Zaświadczenia zgodne z MEN, certyfikaty IT-Akademia sygnowane przez ZDZ Poznań

 

  • Bazując na kompetencjach w szkoleniach komputerowych wypracowanych w ostatnich latach działalności, dostrzegając brak osiągalnych dla każdego ‘markowych’ szkoleń informatycznych, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami firmowanymi wspólną nazwą „IT @kademia – Twoje kompetencje w informatyce”.
  • IT @kademia to nie zamknięta oferta konkretnych kursów, to zbiór kompetencji niezbędnych w obrębie zadań, które wykonujemy codziennie starając się używać komputer, a które możemy zacząć wykonywać wykorzystując narzędzia informatyki.
  • Intensywne kontakty i współpraca przy projektowaniu szkoleń z przedsiębiorstwami, instytucjami publicznymi czy osobami prywatnymi pozwoliły wypracować standardy, zdobyć liczne akredytacje – również Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, wprowadzić System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001-2008.